Klientská sekce

Mail server

  • plný outsourcing mailových a ostatních hostingových služeb na profi mailové platformě IceWarp
  • vhodné pro firmy bez IT specialistů
  • bez nutnosti jakýchkoli investičních nákladů
  • komplexní a zcela integrované řešení, uživatelsky přívětivé
  • plně autonomní systém, splňující vysoké nároky na moderní komunikaci
  • spokojenými zákazníky jsou např. CISCO, Panasonic, TOYOTA, HYUNDAY, Sun microsystems, ING, Český rozhlas, KENVELO, Všeobecná fakultní nemocnice v Praze a mnoho dalších s více jak 50 miliony uživateli.

Výkonný a zabezpečený mail server

E-mailový server podporuje standardy SMTP, POP/IMAP a pracuje se všemi známými e-mailovými klienty na trhu. Všechny služby jsou standardně zabezpečeny pomocí šifrování SSL/TLS. Technologii je možné použít jak pro malé organizace, tak po složité instalace obsluhující desítky tisíc uživatelů a vyžadující škálování.

Archivace e-mailů

Veškeré příchozí i odchozí e-maily je možné archivovat a to jak na úrovni uživatele, tak na úrovni serveru. Koncový uživatel může do svého archivu přistupovat přes Web klientské rozhraní nebo pomocí jakéhokoliv e-mailového klienta podporujícího IMAP. Standardní oprávnění mu umožní zprávy procházet a kopírovat. Nemusí ale mít právo je mazat.

Chytré přílohy

Díky technologii SmartAttachment již není nutné přílohy fyzicky přikládat ke zprávě. Přílohu systém automaticky uloží lokálně na serveru. Do e-mailu vloží unikátní jen odkaz pro její stažení. To přináší několik výhod. Odesilatel zprávy je schopný smazat přílohu i po jejím odeslání. Naopak příjemce ji stahuje pouze pokud o ni skutečně stojí. Ve chvíli, kdy odesíláte větší přílohu více příjemcům, zůstává uložena pouze na jednom místě a nedochází k ukládání zvlášť každému příjemci.

Spolehlivá ochrana proti Spamu

Antispam modul kombinuje více než 20 technologií, od klasického nástroje SpamAssasin, až po inteligentní samostatně se učící jádro. Naším cílem od počátku vývoje nebyla snaha dosáhnout vždy konkurencí proklamovaných "99.9 %" úspěšnosti, ale spíše téměř eliminovat procento falešně označených zpráv. Výsledkem našeho snažení je velmi rychlé Antispam jádro, které je možné nasadit v projektech všech velikostí. Od malé kanceláře, až po internetové poskytovatele.

Anti-Spam Live

Anti-Spam Live představuje unikátní metodu pro online detekci nevyžádané pošty v reálném čase využívající licencovanou službu Commtouch RPD. Systém detekuje, zda byla IP adresa odesilatele zprávy použita ve světě pro šíření Spamu. Pokud ano, sníží její reputaci a dále předpokládá, že zprávy z ní přijaté mohou být Spam.

antispam commtouch

Anti-Spam a uživatelská interakce

Nevyžádaná pošta se umisťuje do složky Spam tak, jak je tomu zvykem u většiny e-mailových systémů. Uživatelé mohou definovat vlastní seznamy vyžádaných a nevyžádaných adres a učit Antispam modul, kdo je důvěryhodný a kdo nikoliv.

Integrovaný Anti-Virus Avast!

Byl na míru optimalizován zejména pro vysoký výkon na e-mailových řešeních s velkou zátěží a požadavky na rychlé odbavení spojení.

avast

Doplňkové služby - Kalendáře, Kontakty, Úkoly, Žurnály

Pokročilé kalendářové funkce umožňují uživatelům organizovat jejich práci, poskytují možnost plánování událostí a firemních zdrojů. Server podporuje otevřené standardy, jakými jsou FreeBusy nebo iMIP pro zasílání a přijímání pozvánek pomocí programu Microsoft Outlook. GroupWare pracuje také s kontakty, úkoly a žurnály. Cílem je dosáhnout synchronizace 1:1 s programem MS Outlook, aplikací IceWarp desktop, mobilním telefonem nebo alternativním e-mailovým klientem.

Sdílení mezi uživateli

Umožňuje uživateli zpřístupnit své e-maily, dokumenty, kontakty, poznámky, či kalendáře jinému uživateli na serveru. Díky integraci pokročilého systému práv je možné zvolit pro každý objekt jiná práva. Čtení, zapisování, mazání a podobně. Pokud uživatel dostane práva pro přístup k jiné schránce, je o tom automaticky informován e-mailem.

Skupina a Veřejné složky

Data uložená v GroupWare serveru mohou být sdílena napříč organizací nebo mezi skupinami pomocí Veřejných složek. Správce serveru může velmi jednoduše vytvořit centrální adresář kontaktů (GAL – Global Address List). GroupWare server do adresáře automaticky vkládá kontakty na nově vytvořené uživatele na serveru.

Ovládání desktop aplikace

Díky použití AJAS Web 2.0 technologie umožňuje svým uživatelům webové rozhraní pracovat stejným stylem, jakým pracují s klasickou plnohodnotnou aplikací.

 

 

zavolejte nám
+420 488 577 777

Zpracovávám...